НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Карпати" - "Терек" (Росiя) 1:0. Переможний гол Распопова ###

У середу, 25 січня, львівські “Карпати”, перебуваючи на зборах в турецькому місті Сіде, провели свій четвертий спаринг проти команди «Терек» (Грозний), яка за підсумками минулого сезону посіла останнє місце у російській прем’єр-лізі і цього року знову змагатиметься у першому дивізіоні.

Зазначимо, що до матчу з «Карпатами» «Терек» на зборах у Туреччині не зазнав жодної поразки, обігравши при цьому ФК «Харків» - 3:0 та зігравши другим складом внічию з «Кривбасом» - 1:1. Цього разу основний склад «Терека», який очолює відомий у минулому гравець московського ЦСКА Олександр Тарханов, поступився «Карпатам» з рахунком 0:1.

Як повідомив по телефону головний тренер «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький в першому таймі перевага була на боці карпатівців, які на 26-ій і провели гол, який і виявився переможним. Після прострільної передачі Аляксєя Сучкова Андрій Распопов влучно пробив ногою повз воротаря «Терека». У другому таймі на полі точилася рівна боротьба за м’яч і обидва клуби по разу втратили реальні нагоди змінити рахунок. Зокрема в складі «зелено-білих» знову міг відзначитись Распопов, а в одному з епізодів врятував ворота «Карпат» Андрій Тлумак, не дозволивши супернику скористатися виходом сам на сам з воротарем.

Склад “Карпат” у цій грі: Мартищук (Тлумак, 46), Федорів, Іщенко, Распопов, Тимчишин (Ільків, 83), Ґодвін (Ткачук, 65), Пірес (Шмаков, 55), Худоб’як (Петрівський, 82), Сучков (Пшеничних, 64), Фещук (Стус, 78), Батіста (Платон, 56). Через мікротравму не грав Микола Лапко.

Заключна на цьому етапі підготовки контрольна гра «Карпат» відбудеться у суботу, 28 січня, з маріупольським «Іллічівцем». Початок зустрічі - 11.00 год.