НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Карпати" - "Терек" 2:1 ###

Суперником нашої команди був російський "Терек" з Грозного, що за підсумками минулого сезону посів 10-те місце у Прем`єр-лізі.

За словами тренера "Карпат" Володимира Безуб`яка, у першому таймі на полі переважно точилась жорстка боротьба, однак "зелено-білі" зуміли заволодіти ініціативою й відкрили рахунок на 29-й хвилині. Після пасу Сандро Гурулі від захисників на побачення із голкіпером втік Михайло Кополовець і не схибив - 1:0.

Збільшити рахунок нашій команді вдалось через десять хвилин: Кополовець цього разу виступив у ролі асистента, віддавши врозріз між захисниками суперника гольову передачу на Сергія Кузнецова - 2:0.

У другому таймі карпатівці вийшли на поле у повністю оновленому складі. У середині другої половини гри воротар львів`ян Андрій Новак порушив правила у власному карному майданчику, однак упорався з ударом хавбека збірної Болгарії Благоя Георгієва з 11-метрової позначки. "Тереку" все ж довелось скоротити рахунок на 68-й хвилині, але не більше - перемога "Карпат" 2:1

"Карпати" - "Терек" - 2:1 (2:0)

Голи у складі "Карпат": Кополовець 29, Кузнецов, 39

На 64-й хвилині "Терек" не реалізував пенальті (воротар)

"Карпати" (1-й тайм): Романенко, Кобін, Петрівський, Тубіч, Бідловський, Ткачук, Голодюк, Гурулі, Зеньов, Кузнецов, Кополовець.

На початку другого тайму на заміну вийшли: Новак, Мілошевіч, Гурський, Ощипко, Мартинюк, Худоб`як, Женюх, Кожанов, Сілва, Фурта